Хто такі Манітайм

  • Автор теми Автор теми Сікорський
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 51
  • Перегляди Перегляди 2K
Аналогічна ситуація з Манітайм. Буду очікувати, коли мій договір перейде до іншого менеджера. Ця Олександра то якийсь жах. Тіло по Манівео 12 000, а пропонує на закриття 26 000 і ще стверджує, що це найкраща пропозиція, яку може запропонувати їхня компанія. Однак десь 1,5 місяці назад якийсь менеджер з АФК пропонував закрити кредит за 15 000.

Сьогодні з Технофінанс доволі вдало просунувся в перемовинах. Зараз уже пропонують закрити ТОП 1 і Фінмаркет за тіло + 2500 по кожному. Ніби менеджер хороший попався. Завтра буду пробувати ще трохи збити, якщо не вийде, то принаймні якусь реструктуризацію отримати. Бо хто його знає як воно потім буде. Протермінуваня вже більше 200 днів, то можуть і до суду подати.
 
Останнє редагування:
Ситуація не дуже.
 

Вкладення

  • IMG_20260616_090642_047.webp
    IMG_20260616_090642_047.webp
    92.5 Кб · Перегляди: 36
Я напевно буду приймати їхні лояльні умови, ще трішки може поторгуюся але не думаю що щось хороше з цього вийде. Но дуже сильно жме платити їм 8к з тіла 2500
Це виходить більше ніж 3 тіла. я думав вам ще надійдуть якісь пропозиції. За 2 500 вони не будуть поспішати подавати до суду. Єдина проблема, що рідних турбують.
 
Це виходить більше ніж 3 тіла. я думав вам ще надійдуть якісь пропозиції. За 2 500 вони не будуть поспішати подавати до суду. Єдина проблема, що рідних турбують.
Ось такий прикол, Анастасія задню не дає

Жалію що не зміг у початкового кредитора закрити за нормальні умови, б не переплачував цій дурі стільки

Я НАРЕШТІ закрив Procent, мені з їхнім менеджером було легше спілкуватися чим з цією Анастасією
 

Вкладення

  • IMG_6735.webp
    IMG_6735.webp
    108.9 Кб · Перегляди: 28
Оплатив сьогодні більше половини позик МФО, не вистачило повністю закрити Таліон, закрив у них один кредит по манівео, лишився лимон та фрістайл, щось ця Анастасія не спішить мені надавати довідку про закриття манівео
 
Можуть видати через декілька днів. Головне їм нагадувати. Я в ЕЛ.ЕН.ГРУП кредит закрив в неділю, а довідку видали тільки сьогодні.
Домовився за 5200 (тіло 4000 грн).
 

Вкладення

  • IMG_20260616_120157_406.webp
    IMG_20260616_120157_406.webp
    74.5 Кб · Перегляди: 26
Тільки зараз замітив що тіло кредиту в Таліон відрізняється те що я насправді брав, перевірив в УБКІ, справді так, накрутили +500грн до тіла, зараз напишу щоб надали договір.

Може хтось знає, довідка про закриття має мати обовʼязково мокру печатку так? А то мені вже скинули але без печатки

Але ще надали довідку підписану електронним підписом
 
Останнє редагування:
Я Лімон в них закривав. Зараз надішлю, яка в мене є довідка

Теж без печатки
 

Вкладення

  • IMG_20260616_141751_331.webp
    IMG_20260616_141751_331.webp
    82.8 Кб · Перегляди: 16
  • Screenshot_2026-06-16-14-19-09-984_com.google.android.gm.webp
    Screenshot_2026-06-16-14-19-09-984_com.google.android.gm.webp
    48.9 Кб · Перегляди: 25
Не знаю як у вас я з Манітайм домовилась
Лимон закрила за пів тіла
Манівео теж менше за тіло і розбили на 3 платежі
 
Не знаю як у вас я з Манітайм домовилась
Лимон закрила за пів тіла
Манівео теж менше за тіло і розбили на 3 платежі
Супер, вітаю вас. Ви не могли б надати номер менеджера, який займався вашою справою, бо в мене вже протермінуваня майже рік, але ніяк не виходить домовитися.
 
Назад
Угорі