Crypsee та Bitcapital 2026

  • Автор теми Автор теми ggghju
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 1K
  • Перегляди Перегляди 44K
У меня долг продали еврозалупекту, всё таки достали родственников, не всех, но по тупости один из них взял трубку и начали сильно давить на них, мне даже ещё не звонили
Скільки у вас протермінування ?

У меня долг продали еврозалупекту, всё таки достали родственников, не всех, но по тупости один из них взял трубку и начали сильно давить на них, мне даже ещё не звонили
Яке у вас протермінування ?
 
Останнє редагування:
А подскажите, были ли случаи когда брали на другого человека? У меня знакомая просто говорит, что кто взял на неё в крипсах кредит, типо симка левая все данные её были, и эта контора легко дала кредит, без селфи и т.д.
 
А подскажите, были ли случаи когда брали на другого человека? У меня знакомая просто говорит, что кто взял на неё в крипсах кредит, типо симка левая все данные её были, и эта контора легко дала кредит, без селфи и т.д.
може бути
 
А подскажите, были ли случаи когда брали на другого человека? У меня знакомая просто говорит, что кто взял на неё в крипсах кредит, типо симка левая все данные её были, и эта контора легко дала кредит, без селфи и т.д.
Может быть, а давно было? Просто последнее время почти не пишут о левых кредитах... я тоже у них брал, отдавал, но тремор есть чтоб не повесили
 
Потужньо
 

Вкладення

  • Screenshot_2026-06-22-11-06-17-476_com.google.android.apps.messaging.webp
    Screenshot_2026-06-22-11-06-17-476_com.google.android.apps.messaging.webp
    48.3 Кб · Перегляди: 69
Доброго ранку,вчора кріпсі зробили колаж
Протермінування 100+ днів ,хочуть оплату сьогодні до обіду,якщо ні то покидають по групах ,в кого таке було що робили
 
Мені таке ж надіслали, лиш знижка типу з 300+ тисяч до 200+ ))))
Тіло мабуть трохи більше чим 450? На що вони взагалі розраховують цікаво,що людина злякається і наприклад як у мене з 20 к грн 136 віддасть😂 клоуни
 
Доброго ранку,вчора кріпсі зробили колаж
Протермінування 100+ днів ,хочуть оплату сьогодні до обіду,якщо ні то покидають по групах ,в кого таке було що робили
У мене таке було
 
Назад
Угорі