vad23
Читач
- Реєстрація
- 12 Тра 2026
- Дописи
- 3
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
vad23 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день,набрав 35 МФО,буду потрохи вибиратися. ПІДКАЖІТЬ будь ласка план дій.Платив пролонгації,гроші на вітер,по жодній на сьогоднішній день ще немає прострочок ,мені потрібно максимально якщо це можливо, уберегти батьків ,рідних,знайомих від дзвінків колекторів,коли почнуться просрочки .Думаю може на цьому тижні написати в кожну з 35 МФО заяву про взаємодію з третіми особами,щоб писали ,дзвонили тільки мені,чи як там називається ця заява?чи допоможе ця заява від дзвінків на телефони, повідомлень в вайбер та телеграм?Ще думаю поки в жодній нема прострочок,може написати в кожну заяву з проханням реструктуризації,зупинки відсотків пені і штрафів,в зв'язку з складним фінансовим станом,чи погодяться хоч якісь на це до прострочок?Тіло кредиту тільки в трьох 6000грн,в жодній більше 6000грн тіла кредиту немає,в основному 2,3,4 тисячі гривень.