Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Думаю шо так виходячи з того що 222 підбухує :sarcastic::sarcastic:
:rolleyes:хто б казав
927090648.gif
:bye:
Спіймав?
 
Як тобі сказати,щоб не обідити?
Нармальна))?Кому товста,а кому підходяща)?
Переживаю :rolleyes:, бо скільки всього смачного бачиш і надкусуєш- це може і повпливати на кількість складочок на животі, нє:rolleyes:
 
Попа м'ягенька, значить класна :). Цінуй ії, бо вона єдина в тебе і ії не змінить, добре :rolleyes:
Ой,іди уже??Я уже не в тому віці,щоб паритись чи заморочуватись що кому подобається.Я єсть я)))Уже яка є)
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі