Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Ну чьо ти :friends::drinks::lol:
Іди сало доставай)?
Уявив як Машка до дзеркала зразу ламанулась волоси назад ?:lol:
Біжи :sarcastic:
Тепер чайком запити треба?
Сало?:lol:
 
Жёстче:rolleyes: часнока мало съела чи шо:sarcastic:
:msdb::msdb:
:beee:
:beee:
Оце все ви виноваті, я вже хотіла спати, тепер пуз гарбуз, наїджений сала з огірком
Ну чьо ти :friends::drinks::lol:

Уявив як Машка до дзеркала зразу ламанулась волоси назад ?:lol:

Біжи :sarcastic:

Сало?:lol:
А дід уже мекнутий, очі солов'їні мабуть ? скільки літрів уже пішло?
 
Ващє нічого... пампушечка мітлопривідна :lol:
:sarcastic:ну всьо хвате, бо ще всцишся,
Я в памперсі:blum1:
скільки пити, чи баба помагала трохи?
Вона у нас благородних кровєй і пиво з холопами не вживає :lol::lol:
 
575503035.webp

535895909.gif
:lol::lol::lol:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі