Prostomariia
Only read
- Реєстрація
- 28 Кві 2020
- Дописи
- 19596
- Реакції
- 42697
- Бали
- 3765
Prostomariia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Думаю шо так виходячи з того що 222 підбухує![]()
Спіймав?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Думаю шо так виходячи з того що 222 підбухує![]()
Спіймав?
Мазіла?хто б казав
Спіймав?

"Пук в муку"... мімо Машка, мімохто б казав

ДавноСпіймав?
Тобі звісно видніше... якщо я "промазав" то мабуть треба тікатьМазіла?![]()



"Пук в муку"... мімо Машка, мімо
Давно
Тобі звісно видніше... якщо я "промазав" то мабуть треба тікать![]()

Покажи йому Людка?
В мене ранок)Ранку?![]()
ЧорнобривкаВ мене ранок)
що з вагоюЯк тобі сказати,щоб не обідити?Чорнобривкащо з вагою
товста
чи підходяща
![]()
ПереживаюЯк тобі сказати,щоб не обідити?
Нармальна))?Кому товста,а кому підходяща)?
З животом ніколи проблем не було)?От жoпa може підкачать)?Переживаю, бо скільки всього смачного бачиш і надкусуєш- це може і повпливати на кількість складочок на животі, нє
![]()
Попа м'ягенька, значить класнаЗ животом ніколи проблем не було)?От жoпa може підкачать)?
Ой,іди уже??Я уже не в тому віці,щоб паритись чи заморочуватись що кому подобається.Я єсть я)))Уже яка є)Попа м'ягенька, значить класна. Цінуй ії, бо вона єдина в тебе і ії не змінить, добре
![]()
Хепі ЕНД)?
І мені на тижні приїдуть)?Тож буду катати)?кабачки, огірки??