Дід
Читач
- Реєстрація
- 19 Кві 2019
- Дописи
- 59590
- Рішення
- 3
- Реакції
- 139167
- Бали
- 9540
Дід не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На зиму топлю смалецьПлавищ жирок по троху? молодець


ні ще 2Людки є

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
На зиму топлю смалецьПлавищ жирок по троху? молодець


ні ще 2Людки є

Зі старого не добрийНа зиму топлю смалець![]()

я працююА мадЕратари можуть пісать ананімна?
Надувний хіба щоБасейн?
Ти пробувалаЗі старого не добрий![]()

Бох в помащя працюю


ТакА мадЕратари можуть пісать ананімна?![]()
ПісятьА мадЕратари можуть пісать ананімна?![]()

??НітТи пробувала![]()
Бох в помащ![]()

?смачного
Класс!Нямка!Приятного аппетита!!!?