Дід
Читач
- Реєстрація
- 19 Кві 2019
- Дописи
- 59590
- Рішення
- 3
- Реакції
- 139167
- Бали
- 9540
Дід не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Бутилку 0.5, ще й пару глотків собі попробуватипива сколько? и при 180 часа 2 тушить?

Дід сьогодні в тебе свято??
буде жарка ніч
Привіт соні
Гарного нам всім дня ?


Боожже як я хочу шашлик?

Мазіла)))?
Здрастє ледацюги)??
... кацапнота Від діда ще ніхто не втікнувМазіла)))?



Шо ти мені глазки строїш??... кацапнота
Від діда ще ніхто не втікнув![]()
А шо тобі коператив строїтьШо ти мені глазки строїш??



Басейн?А шо тобі коператив строїть
![]()
я его не пью, от слова-совсем
Да сколько осилишь![]()
Слава богу)А то думала я одна ,не правильна)))?я его не пью, от слова-совсем
Плавищ жирок по троху? молодець
?Шо
Слава богу)А то думала я одна ,не правильна)))?
ні ще 2Людки єВсе ти помниш ??Плавищ жирок по троху? молодець
?Шо
ні ще 2Людки є
Якраз є дуже вигідна пропозиція! Треба брати!Басейн?

Навіть на халявуя его не пью, от слова-совсем
Пашол в магаз за "краской"Праздники 2 июля
День раскрашивания серости

