Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
FB_IMG_1656168353736.jpg
115627636.webp
 
Не встигаєш ліпити?:sarcastic:
Мені навіть стидно було сфотографувати)?Пусто.Я два дні сама робила,так продала все)?
І опять набралась заказів)
Сьогодні приїздив власник приміщення)В нього є доступ до камер спостереження.Каже ,Аня а ви коли небудь відпочиваєте?)?Коли не гляну,ви в магазині)Кажу,відпочиваю)Ночую вдома)???Жінка в Германії теж його.Затарився,по їв і погнав)
 
Мені навіть стидно було сфотографувати)?Пусто.Я два дні сама робила,так продала все)?
І опять набралась заказів)
Сьогодні приїздив власник приміщення)В нього є доступ до камер спостереження.Каже ,Аня а ви коли небудь відпочиваєте?)?Коли не гляну,ви в магазині)Кажу,відпочиваю)Ночую вдома)???Жінка в Германії теж його.Затарився,по їв і погнав)
Не дають жінці відпочити:очки:
Щоб в тебе ручки не боліли?
 
Не дають жінці відпочити:очки:
Щоб в тебе ручки не боліли?
По пекла пальці)??Буду вдома.Є заміна,хай працюють.Уже хочу відпочити)Тай "ревізор"їде в гості,нада парядки наводить) ?
 
Банда, а внучка где дели?
Давно не було
По пекла пальці)??Буду вдома.Є заміна,хай працюють.Уже хочу відпочити)Тай "ревізор"їде в гості,нада парядки наводить) ?
:oops:куди всунула їх вже?
Привіт всім ?
Легкого понеділка ?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі