DIVULYA
Читач
- Реєстрація
- 23 Січ 2020
- Дописи
- 42965
- Рішення
- 1
- Реакції
- 88721
- Бали
- 7890
DIVULYA не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Дід - майже пророк???Блін????????????повинно 6500 зайти)???
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Дід - майже пророк???Блін????????????повинно 6500 зайти)???
Шо значить "майже"Дід - майже пророк???

?Як це цвіте?! ще раноВода брудна дуже... і цвіте від спекі
Ану не вийо, у природи немає поганої погодиТеж злива була з градом... поx - все далі сухе і випалює неймовірно.
Спимо з відкритим вікном - всерівно дихати нема чим... п3дц яке оуїбєльне літо з кожним роком
?Явилася???![]()
Привєт ледацюги)


Ото своїй природі поясни?Як це цвіте?! ще рано

УгуАну не вийо, у природи немає поганої погоди
Шось друге налоб клади![]()




Киш дідОто своїй природі поясни
Угу
Жгі Машка![]()
я в будні не жгуЗанудаКиш дідя в будні не жгу

І так жарко,ще гаряче на лоб)))???Як це цвіте?! ще рано
Ану не вийо, у природи немає поганої погоди
?Явилася
Шось друге налоб клади![]()
Я взагалі то про лід? господи яке пошлеІ так жарко,ще гаряче на лоб)))??

Я взагалі то про лід? господи яке пошле![]()

Всім добрий ранок!??![]()
![]()
ммми пельмєши з маселкомВчора вечером були??ммми пельмєши з маселком
Хай жирок на пузіку зійде

Хай жирок на пузіку зійде![]()
Бантик з якого місця??