Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Вода брудна дуже... і цвіте від спекі
?Як це цвіте?! ще рано
Теж злива була з градом... поx - все далі сухе і випалює неймовірно.
Спимо з відкритим вікном - всерівно дихати нема чим... п3дц яке оуїбєльне літо з кожним роком
Ану не вийо, у природи немає поганої погоди
IMG_20220630_132145.jpg
???
Привєт ледацюги)
?Явилася:sarcastic:
Шось друге налоб клади:sarcastic:
 
Всім добрий ранок!??
05565.gif

FB_IMG_1656444999711.webp
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі