Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
В нас те саме.
Але в будинку добре.
А на вулиці попа.
:beee:в мене в квартирі жарко, вже розділась та сижу, думаю хоча б ніхто не зайшов?
А я іду за шавухой)???
По їм,мож по добрію)?
:очки:ачого зла?
Ага... вже:boast:нарибалив рибкі. Жареної натріскався :i-m_so_happy:
:beee:я теж хочурибки
 
FB_IMG_1656444081582.webp
 
:beee:не трісне нічого, скільки смаколиків жерти
:boast::blum1:
В діда спитай,він краще знає??
:oops::oops::oops:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Prostomariia, Дівчуля мабуть перегрілась на сонечку - не звертай уваги :secret::secret:
 
Всім добрий ранок!??
05565.gif
 
Останнє редагування:
Всім добрий ранок!??
05565.gif
Ти в оренду метелика не здаєш?
Я би найняв - хай би мені лисину обдував крилами бо спека ппц :confused::cool:
Ашо дід вчора до смаколиків вживав "гарячі"напої?:sarcastic:
Окстісь Машка! Які нафік напої в таку спеку... тут ледве ноги ворочаєш :dntknw::fffuuu:
 
Ти в оренду метелика не здаєш?
Я би найняв - хай би мені лисину обдував крилами бо спека ппц :confused::cool:
:hahah:
Окстісь Машка! Які нафік напої в таку спеку... тут ледве ноги ворочаєш :dntknw::fffuuu:
?Холодненького безалкогольного можна, там трохи градусів є, але з ніг не валить :blum1:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі