Prostomariia
Only read
- Реєстрація
- 28 Кві 2020
- Дописи
- 19596
- Реакції
- 42697
- Бали
- 3765
Prostomariia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
А ти прошарєная![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
А ти прошарєная![]()


привітЯкщо коротко :
![]()
літо ж?️ на річку йди остудись
Вода брудна дуже... і цвіте від спекіліто ж?️ на річку йди остудись
Теж злива була з градом... поx - все далі сухе і випалює неймовірно.в нас вчора дощ пішов так трохи легше спати було![]()
Є таке. В нас нині 34, факВода брудна дуже... і цвіте від спекі
Теж злива була з градом... поx - все далі сухе і випалює неймовірно.
Спимо з відкритим вікном - всерівно дихати нема чим... п3дц яке оуїбєльне літо з кожним роком
Осетрова ікра. Внутрішньо три рази на день. Курс лікування - 1 місяць???![]()
Привєт ледацюги)



Ох ти ж блін?де ти раніше був,бо тільки оселедцем лікували)??Осетрова ікра. Внутрішньо три рази на день. Курс лікування - 1 місяць![]()
Ох ти ж блін?де ти раніше був,бо тільки оселедцем лікували)??

Чи ти скромний,чи я д*pa)Неоднозначний смайл??
Міркую, що ти настільки д*ура наскільки я скромний ?????Чи ти скромний,чи я д*pa)Неоднозначний смайл??
От старий развратнік)))??Міркую, що ти настільки д*ура наскільки я скромний ?????