Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
IMG_20220629_165824.webp

Згадали про Марію :sarcastic:
 
Всім добрий ранок!??
05565.gif
 
:шут:привіт
Що ви, як настрій?
 
:sarcastic:літо ж?️ на річку йди остудись
Вода брудна дуже... і цвіте від спекі
в нас вчора дощ пішов так трохи легше спати було:blum1:
Теж злива була з градом... поx - все далі сухе і випалює неймовірно.
Спимо з відкритим вікном - всерівно дихати нема чим... п3дц яке оуїбєльне літо з кожним роком
 
Вода брудна дуже... і цвіте від спекі

Теж злива була з градом... поx - все далі сухе і випалює неймовірно.
Спимо з відкритим вікном - всерівно дихати нема чим... п3дц яке оуїбєльне літо з кожним роком
Є таке. В нас нині 34, фак
 
IMG_20220630_132145.webp
???
Привєт ледацюги)
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі