Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
А вони ,що зараз практикують повернення пам'яті?)?
Любе кіно)) Навіть пілімєні можуть посвятити ))
Я тАк розумію що дід запам'ятав що я з ними працювала, вирішив припомнить, чи хто знає що той склєрознік подумав:sarcastic:
:шут:
 
Я тут мимо проходила, дай , думаю , зайду
Как жизнь, красотуля?
Как всегда - на позитиве оптимистичная вера в лучшее :blum1:
DIVULYA, есть вопрос, который не знаю, как решить. Думала с тобой поговорить. Но не знала спишь ли ты. Вижу нет.
 
FB_IMG_1656166941360.webp
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі