Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Оставил на день так они сайт сломали?:facepalm:
Отож, хто розришав:girl_devil:оставлять
ПЕПА ??
:rolleyes:
:hahah:
1656277411618.png
То ж ти дід, наклацав шось
 
Таблетки закінчились???
Щоб ти постійно ходив і поперджував)
Всім здрастє❤️Крім Свободи?
 
Дід твій вихід)????Клієнт чекає)))
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі