Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Останнє редагування:
От ледаще.Ужас.Що ж то за суп з покупних пельмєнь?Щей напевно в Єрмоліно купувала)
:sarcastic:та закрились вони у нас?брала дорожчі? хочуть мене по міру пустить..
Сьогодні кабачки приїхали, то ж мені є чим займатись:D
 
:sarcastic:та закрились вони у нас?брала дорожчі? хочуть мене по міру пустить..
Сьогодні кабачки приїхали, то ж мені є чим займатись:D
Вчора зайшла в новус.Ніколи не звертала увагу на ціну напівфабрикатів,чесно охрєнєла.Дорожче чим у нас)
Дєд,я б так широко рот не розкривала)?Ато зуби можуть випасти?
 
Що будеш робити?
Бачила рецепт рулет зробити з них з плавленим сиром, тобуде завтра, а сьогодні трохи запечу в духовці, Кубіками маленькі зроблю в морозилку, ікру ще рано варити
 
Бачила рецепт рулет зробити з них з плавленим сиром, тобуде завтра, а сьогодні трохи запечу в духовці, Кубіками маленькі зроблю в морозилку, ікру ще рано варити
Кришок купила для закривання??
 
Вчора зайшла в новус.Ніколи не звертала увагу на ціну напівфабрикатів,чесно охрєнєла.Дорожче чим у нас)
:sarcastic:так в тебе переоцінка?
Дєд,я б так широко рот не розкривала)?Ато зуби можуть випасти?
:hahah:
 
Бачила рецепт рулет зробити з них з плавленим сиром, тобуде завтра, а сьогодні трохи запечу в духовці, Кубіками маленькі зроблю в морозилку, ікру ще рано варити
Фаршировані не хочеш зробити?
Як перець
 
Манав я твої пілімєні :sarcastic::beee::sarcastic:
В мене смачніше :blum1::blum1:
1656935326489.webp

І зелений борщік з щавлем :i-m_so_happy:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі