Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Манав я твої пілімєні :sarcastic::beee::sarcastic:
В мене смачніше :blum1::blum1:
1656935326489.png

І зелений борщік з щавлем :i-m_so_happy:
Доволі знайомий інтер'єр)?
Ніт:beee: треба в аврору сходитькупить, я так чуствую шо кабачків і огірків буде багато в мене цей рік?
А я на гребла ще в квітні в Аврорі по 99 грн)?
 
Треба глянуть по чьом зараз :rolleyes:

То пиши рецепт:очки:
Машунь , начинку як в фарширован.перець ,кабачки поріж ,виріжи серединки,щоб як ,,стаканчики,, вийшли і все.Нафарширувала і в кастрюльку.
Мама вчора там у себе купувала по 160 грн)В нас навіть незнаю.Мені хватить)?
І в нас така ціна
 
Здуріли)А я сміялась ,коли бабуля випрамляла кришки,скоро і ми так будемо)
:rolleyes:і уксус по 35
Треба в атб глянуть по чьом
Машунь , начинку як в фарширован.перець ,кабачки поріж ,виріжи серединки,щоб як ,,стаканчики,, вийшли і все.Нафарширувала і в кастрюльку.
? Треба спробувати ?
 

Вкладення

  • IMG_20220704_153308.webp
    IMG_20220704_153308.webp
    78.2 Кб · Перегляди: 28
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі