коли отримаєте постанову про відкриття там буде вказаний рахунок куди платити виконавцю. Туди платите ту суму яка зазначена в постанові і все, виконавиць автоматично не пізніше наче 3 днів виносить нову постанову про закриття вп і все з вас знімаються всі арешти, виконавець не може цього не робити бо він несе відповідальність. ви напевно дуже тривожна людина. Зайдіть в дію там все повинно бути. або сюди заходите і шукаєте хочаб хто у вас виконавець там телефон буде, дзвоните і вам все нададуть на ел пошту
https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors
Так 6 років тому ,в ковід брала кредити.
Може і висилали якісь листи...де вони..
А виконавець не відповідає нормально, то в Дію посилає,
То фальшивий рахунок на не моє ВП.
А дзвонити до нього не хочу.
Вистачає колекторський дзвінків рідні.
Може і тривожна, але шість років не дуже тривожилася.
Так в Дію карточку банка треба, в вони заблоковані.
Я знайду в Дію, уговорили..
Вам дякую за увагу, підтримку і ссилку.
Там не потрібен адвокатський запит. Подайте від свого імені запит на інформацію щодо ходу виконання і виконавець зобов'язаний буде Вам її надати.
Не надає. В Дію посилаює, прислав рахунок на не моє ВП
Дякую.
Вона, тобто Я, не боїться. Карточки заблоковані, зайти не може.
А іншим способом вона, тобто Я, поки не хоче.