Light credo Прострочення в Light credo 2026

  • Автор теми Автор теми Ysist
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 74
  • Перегляди Перегляди 6K
Останнє редагування:
Так, користувалась
Перші 2 позики мало нарахували, а в цей раз більше ніж у 2
Так, користувалась
Перші 2 позики мало нарахували, а в цей раз більше ніж у 2
Капец. Но они самые конченые . Так МФО хоть как то реагирует на нбу , а этим поxep, Они же нелегалы. Но мне так хотелось бы что бы однажды какой то военный нашел хоть одного звонилку , прострелил коленно , тогда по другому было бы все
 
Капец. Но они самые конченые . Так МФО хоть как то реагирует на нбу , а этим поxep, Они же нелегалы. Но мне так хотелось бы что бы однажды какой то военный нашел хоть одного звонилку , прострелил коленно , тогда по другому было бы все
Розумію, таке ж бажання виникає. Стільки нервів людям вимотали і лишились безкарними
 
Сьогодні 1 день просрочення, писав якийсь Іван з ніком Роман🙃
Я спитала чи можна пролонгувати чи частинами оплатити, сказав , що нє
І потім ще раз питав, коли буде повна оплата
Тіло 250, нарахували 638
І як у вас зараз справи з цим? У мене вчора був перший день прострочення. Я включив повний ігнор. Було. Десь 10+ дзвінків від них, повідомлень на месенджери 0. І що саме цікаве, усі МФО які турбують оточення, завжди знаохидили тільки мати, і дуже рідко батька, більше нікого. Так от лайткредо на перший день прострочення знайшли тільки мою колишню, з якою я не спілкувався десь роки вже три))) може звичайно і ще когось знайшли, але мені ніхто не казав. От після цього мне просто спортивний інтерес- яким чином вони знаходять ці контакти))) цікаво звичайно що буде сьогодні… но я прозрів, так би мовити, від повідомлення від колишноьої вчора)
 
Розумію, таке ж бажання виникає. Стільки нервів людям вимотали і лишились безкарними
Розумію, таке ж бажання виникає. Стільки нервів людям вимотали і лишились безкарними
Как у вас там обстоят с ними дела ? У меня сегодня день закрытия , я позвонила говорю смогу только в течении недели закрыть , они говорят оплатите пролонгацию , эта сумма спишется с вашей общей суммы и продлит на 7 дней . Вообщем до закрытие 286 , оплатила 77
 
Как у вас там обстоят с ними дела ? У меня сегодня день закрытия , я позвонила говорю смогу только в течении недели закрыть , они говорят оплатите пролонгацию , эта сумма спишется с вашей общей суммы и продлит на 7 дней . Вообщем до закрытие 286 , оплатила 77
І що навіть сайт працює ?
 
І що навіть сайт працює ?
І що навіть сайт працює ?
Да, а что он не работала когда тот?

І як у вас зараз справи з цим? У мене вчора був перший день прострочення. Я включив повний ігнор. Було. Десь 10+ дзвінків від них, повідомлень на месенджери 0. І що саме цікаве, усі МФО які турбують оточення, завжди знаохидили тільки мати, і дуже рідко батька, більше нікого. Так от лайткредо на перший день прострочення знайшли тільки мою колишню, з якою я не спілкувався десь роки вже три))) може звичайно і ще когось знайшли, але мені ніхто не казав. От після цього мне просто спортивний інтерес- яким чином вони знаходять ці контакти))) цікаво звичайно що буде сьогодні… но я прозрів, так би мовити, від повідомлення від колишноьої вчора)
Та найдут всех . Другие МФО сливают , многие пишут что находят и соседей , и знакомых с которыми вы не общаетесь лет 10 уже… ну тут как повезет
 
Как у вас там обстоят с ними дела ? У меня сегодня день закрытия , я позвонила говорю смогу только в течении недели закрыть , они говорят оплатите пролонгацию , эта сумма спишется с вашей общей суммы и продлит на 7 дней . Вообщем до закрытие 286 , оплатила 77
В мене просрочення рівно таке саме як у вас. На 1 день написав менеджер спитав ,коли зможу оплатити, сказала , що в понеділок, ну він більше і не писав. Дзвонили бабусі і мамі, але вони трубку не брали. Від бота лиш приходят повідомлення

І як у вас зараз справи з цим? У мене вчора був перший день прострочення. Я включив повний ігнор. Було. Десь 10+ дзвінків від них, повідомлень на месенджери 0. І що саме цікаве, усі МФО які турбують оточення, завжди знаохидили тільки мати, і дуже рідко батька, більше нікого. Так от лайткредо на перший день прострочення знайшли тільки мою колишню, з якою я не спілкувався десь роки вже три))) може звичайно і ще когось знайшли, але мені ніхто не казав. От після цього мне просто спортивний інтерес- яким чином вони знаходять ці контакти))) цікаво звичайно що буде сьогодні… но я прозрів, так би мовити, від повідомлення від колишноьої вчора)
Ну я незнаю чи мені дзвонили, бо в мене телефон відключений. Знайшли маму і бабусю. В перший день просрочення їх менеджер писав, ну і бот.
 
В мене просрочення рівно таке саме як у вас. На 1 день написав менеджер спитав ,коли зможу оплатити, сказала , що в понеділок, ну він більше і не писав. Дзвонили бабусі і мамі, але вони трубку не брали. Від бота лиш приходят повідомлення


Ну я незнаю чи мені дзвонили, бо в мене телефон відключений. Знайшли маму і бабусю. В перший день просрочення їх менеджер писав, ну і бот.
звиздец . В первый же день звонят . ид*оты конченые
 
🚨 ОСТАННІЙ ШАНС! Договір з LightCredo порушено! 🚷❌ Твої фото 📸👤 вже друкують 🖨📄 для розшуку! 🔍🏃‍♂️💨
🛑 ЗУПИНИ СОРОМ! ✋ Оплати 1255

Ну і клоуни)))
 
🚨 ОСТАННІЙ ШАНС! Договір з LightCredo порушено! 🚷❌ Твої фото 📸👤 вже друкують 🖨📄 для розшуку! 🔍🏃‍♂️💨
🛑 ЗУПИНИ СОРОМ! ✋ Оплати 1255

Ну і клоуни)))
🚨 ОСТАННІЙ ШАНС! Договір з LightCredo порушено! 🚷❌ Твої фото 📸👤 вже друкують 🖨📄 для розшуку! 🔍🏃‍♂️💨
🛑 ЗУПИНИ СОРОМ! ✋ Оплати 1255

Ну і клоуни)))
А как с окружением ? Мне сегодня за 22 дня просрочки позвонил маме с портами какими-то , был быстро трех этажным матом послан, как дальше не знаю . В вайбере написали что должна закрыть сегодня
 
А как с окружением ? Мне сегодня за 22 дня просрочки позвонил маме с портами какими-то , был быстро трех этажным матом послан, как дальше не знаю . В вайбере написали что должна закрыть сегодня
Відповідайте їм як Президент: «я никому ничего не должен, я должен только своим родителям»
 
Назад
Угорі