?Радуга ?
✩ Premium ✩
- Реєстрація
- 10 Кві 2020
- Дописи
- 9744
- Реакції
- 15520
- Бали
- 4280
?Радуга ? не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Не, я ем с 8 утра и до 4 вечера, ты ж не путай гришнэ з правыдным, ато ще семейство голодом заморишь.Хай тоже не едят до восьми, вечера

