Marfusha
Читач
- Реєстрація
- 20 Чер 2026
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Marfusha не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт, збираю однодумців та постраждалих від цих шахраїв.
Я почала активно шаритись та читати - багато інформації знайшла, і бачу зараз що сайт бітів не працює, тільки додаток. Написала скаргу в Apple на їхній додаток.
В кріпсі навпаки є сайт, немає додатку. Я з ними тільки півтори місяці, не в курсі чи був додаток раніше. Подаласкаргу в НБУ на них, щоб пришвидшили блокування сайту.
Якщо хтось хоче долучитись - зробіть пліз те саме, можливо якось вплинемо на повну заборону їх діяльності
Я почала активно шаритись та читати - багато інформації знайшла, і бачу зараз що сайт бітів не працює, тільки додаток. Написала скаргу в Apple на їхній додаток.
В кріпсі навпаки є сайт, немає додатку. Я з ними тільки півтори місяці, не в курсі чи був додаток раніше. Подаласкаргу в НБУ на них, щоб пришвидшили блокування сайту.
Якщо хтось хоче долучитись - зробіть пліз те саме, можливо якось вплинемо на повну заборону їх діяльності
Останнє редагування: