Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Останнє редагування:
Тепер ми з Пепою мали б ???да????

896419763.gif
896419763.gif
 
Шо вы тут ледарі:rolleyes::smoke:
 
Окальцованна :mamba:, Храпуна:bb:нагодувала:rolleyes:. Котлети у вівторок зробиш :rolleyes: і до четверга щось солодке :rolleyes:
:buuu:ото якби Храпун сьогодні був вихідний то б попрацював би в мене:mamba: а то я як бджілка:fffuuu:він на овочевій дієті, огірки кабачки картопля ?
Шо вы тут ледарі:rolleyes::smoke:
:rolleyes:господи, ти хоч руля відпускаєш свого?:oops:
Алмазік :очки: завтра на работу підеш і ввечері гарбуз візмеш, добре :rolleyes:, а так віддихай поки що :rolleyes:почула:rolleyes:
:oops::msdb:
 
:buuu:ото якби Храпун сьогодні був вихідний то б попрацював би в мене:mamba: а то я як бджілка:fffuuu:він на овочевій дієті, огірки кабачки картопля ?

:rolleyes:господи, ти хоч руля відпускаєш свого?:oops:
Периодически [UWSL] :rolleyes:когда в туалет хожу:sarcastic:[/UWSL]
 
Хіба кабачків?? по метру в довжину, хай бог милує які виросли, мабуть відмовлять женіхам
Периодически [UWSL]:rolleyes:когда в туалет хожу:sarcastic:[/UWSL]
:rolleyes:судячи в твого відвідування не часто, щось ти нас не балуєш присутністю :beee:
 
Хіба кабачків?? по метру в довжину, хай бог милує які виросли, мабуть відмовлять женіхам

:rolleyes:судячи в твого відвідування не часто, щось ти нас не балуєш присутністю :beee:
Драсте [UWSL] :rolleyes:я всегда захожу ?[/UWSL]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі