ПЕПА 🇺🇦
✩ V I P ✩
- Реєстрація
- 9 Сер 2020
- Дописи
- 44008
- Рішення
- 6
- Реакції
- 104742
- Бали
- 9695
ПЕПА 🇺🇦 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Не бач ?в роль вживається)?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Не бач ?в роль вживається)?
Шо

Я вообще молчуце про мене)?![]()

Піду мангал палить і мнєсо жарить... і пиво пить![]()
Неси пиво)?![]()

Шо в завязке
Іди сало доставай)?
А варення?)?![]()
ага, прям як ти
?з огірочком, храпуна немає можна й часничкаІди сало доставай)?

А варення?)?
Я тож,на їлась криветок,но малавата)??з огірочком, храпуна немає можна й часничка![]()
?жреш нормальнінько такЯ тож,на їлась криветок,но малавата)?
Допхалась помазухою з сала з часником)і памідорка)


?жреш нормальнінько так![]()


Вонючки![]()

Жёстче

Тихонечко мне тут
