Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Та норм,майже.Дома,но таке враження що на роботі)Забібікали.Завтра вже йду,бо заказів гора просто,в магазині майже пусто.Кароче,я зла.
Як завжди.....тебе немає і толку немає.
Таня вже приїхала?
 
04852.gif
:rolleyes:його робочий язик мені явно подобається
В мене така думка деколи поміщає,що вона і не збирається вертатись)Вона повністю відходить від справ)
:rolleyes:від доходів також відходить?
 
:rolleyes:його робочий язик мені явно подобається

:rolleyes:від доходів також відходить?
Ага)Відходять)?Робити ніхто не хоче)Так хоч в магазині торгувала, а тепер і це на мене зкинули.Якби ви знали який у мене бардак в голові.
 

Праздники 6 июля​

  • Всемирный день поцелуя
  • День сплетения венков
  • День рождения Далай-ламы
  • День жареной курицы
  • День обеда с вашим веб-мастером
  • День похода в туалет с газетой
  • День независимости кнопки на столе учителя
  • День загадок и отгадок
  • День посиделок на кухне
  • День рассказа историй о летних путешествиях

 
Дід, ти б зав'язував з попкорном ?
FB_IMG_1657046487479.webp
 
Вапно
Нічого
Привіт, на сьогодні ще тепліше на 3градуси, підказав мені телефон, яка чудова новина:sarcastic:
Заши6ісь, можно нарешті шапку вдіти
 
Всім доброго ранку!??
05565.gif
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі