DIVULYA
Читач
- Реєстрація
- 23 Січ 2020
- Дописи
- 42965
- Рішення
- 1
- Реакції
- 88721
- Бали
- 7890
DIVULYA не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як завжди.....тебе немає і толку немає.Та норм,майже.Дома,но таке враження що на роботі)Забібікали.Завтра вже йду,бо заказів гора просто,в магазині майже пусто.Кароче,я зла.
Таня вже приїхала?



