Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
А пиццу в одно лицо кто хомячит ? :sarcastic:
Та то брехня, я сьогодні їла лише
IMG_20220620_134313.webp
 
Маш,я все таки надіюсь,що це очередна граматична помилка)?
?Добре, добре не будемо виносити таку тему??
?Так і було, вір мені
? Господи, ото глазасте
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі