DIVULYA
Читач
- Реєстрація
- 23 Січ 2020
- Дописи
- 42965
- Рішення
- 1
- Реакції
- 88721
- Бали
- 7890
DIVULYA не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Шо?)?Дома немає?)?
По ходу вона якраз його і "загризла" ???
Ще і кіскі волохатій кісточки перепадуть)??По ходу вона якраз його і "загризла" ???
Та то брехня, я сьогодні їла лишеА пиццу в одно лицо кто хомячит ?![]()
ЄШо?)?Дома немає?)?

Сходила вже?Не хочу?
Маш,я все таки надіюсь,що це очередна граматична помилка)?Сходила вже?
Ага???Та то брехня, я сьогодні їла лише![]()
Одна гнила??Та то брехня, я сьогодні їла лише![]()
?Добре, добре не будемо виносити таку тему??Маш,я все таки надіюсь,що це очередна граматична помилка)?
?Так і було, вір меніАга???
? Господи, ото глазастеОдна гнила??
Я верю верю?Добре, добре не будемо виносити таку тему??
?Так і було, вір мені
? Господи, ото глазасте

Ще і кіскі волохатій кісточки перепадуть)??
А діду аби посміятись?
Вкусна піца вийшла?)?
?Мені й Кусочка не дісталось, але Храпун казав що смачнаВкусна піца вийшла?)?
От брехло ??Мені й Кусочка не дісталось, але Храпун казав що смачна
Дієта???Мені й Кусочка не дісталось, але Храпун казав що смачна