Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Чорнобривка :медсестра: молодець, нарешті, бо посуду вже тиждень не мила і шкарпетки розбросала по всій квартирі. :girl_devil: вікна добре відмий і плиту. Щоб :punish:блестіло, як у кота яйца. Почула :rolleyes:
Це тільки ти в 30 градусну жару шкарпетки носиш)?Я їм з одноразової)Котячих яєць не бачила,значить так сойдьот)?
 
IMG_20220620_102712.webp
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі