ПЕПА 🇺🇦
✩ V I P ✩
- Реєстрація
- 9 Сер 2020
- Дописи
- 44008
- Рішення
- 6
- Реакції
- 104742
- Бали
- 9695
ПЕПА 🇺🇦 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Це тільки ти в 30 градусну жару шкарпетки носиш)?Я їм з одноразової)Котячих яєць не бачила,значить так сойдьот)?Чорнобривкамолодець, нарешті, бо посуду вже тиждень не мила і шкарпетки розбросала по всій квартирі.
вікна добре відмий і плиту. Щоб
блестіло, як у кота яйца. Почула
![]()
молодець, нарешті, бо посуду вже тиждень не мила і шкарпетки розбросала по всій квартирі.
вікна добре відмий і плиту. Щоб
блестіло, як у кота яйца. Почула
. Храпуну
свому хоч трохи лиши. Добре 


