Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Манюній?

Бухнеш і будуть ,,красіві,,?
?? Зав'язала
Надіюсь не як в тій пісні "піду втоплюся у річці глибокій" ? :sarcastic:
А шо б тебе качка дзьобнула,таке казати
Да ,красавчик????????
:sarcastic:
 
Господи)
От дурна баба)
Прийшов постійний відвідувач)Спортсмен)Їсть все дієтичне.А це заходе і з порога)Хочу амлєт)І фсьо)Ржем до сльоз)Кажу,все сьогодні робила,остався амлєт))))
 
Господи)
От дурна баба)
Прийшов постійний відвідувач)Спортсмен)Їсть все дієтичне.А це заходе і з порога)Хочу амлєт)І фсьо)Ржем до сльоз)Кажу,все сьогодні робила,остався амлєт))))
Богиня желудка :thank_you:моє захоплення
 
Останнє редагування:
Останнє редагування модератором:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі