Свобода
Only read
- Реєстрація
- 31 Бер 2020
- Дописи
- 5163
- Реакції
- 9001
- Бали
- 4515
Свобода не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вона ж, поки що не народила меніБо ти й досі карту не вислав ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Вона ж, поки що не народила меніБо ти й досі карту не вислав ?
Тыкни в него ? он не засохБо ти й досі карту не вислав ?
Переглянути вкладення 122289оо загрузився мій жирненький?

Зараз як вріжу,ім'я своє забудеш)?Розмахався ратицями тут))Цещо за настрій
. Щоки надула, у неділю
гріх,
тримай пампушка
![]()
І що значить поки що??Вона ж, поки що не народила мені![]()
Зараз як вріжу,ім'я своє забудеш)?Розмахався ратицями тут))
І що значить поки що??
завтра робочий день В мене і сьогодні робочий)?![]()
![]()
?
відпочивати
завтра робочий день
![]()
Тыкни в него ? он не засох![]()
це ти засох, а масік спить простоДєд,не біси)?Бо зла як чорт)Ручку в дверях вхідних зломала,ключ зломала ??День -піздєнь якийсь)
Дід, ти на пенсії, шо тобі робить, лежать та цигарку тянуть, а молоді треба працювать
А чого, заклинило? Чи просто рукожопік?Дєд,не біси)?Бо зла як чорт)Ручку в дверях вхідних зломала,ключ зломала ??День -піздєнь якийсь)
Ручка просто відпала)А ключа футболкой зачепила)?Футболка ціла,ключ пополам)Дід, ти на пенсії, шо тобі робить, лежать та цигарку тянуть, а молоді треба працювать
А чого, заклинило? Чи просто рукожопік?
Ручка просто відпала)А ключа футболкой зачепила)?Футболка ціла,ключ пополам)
то викличи чоловіка на час?отих симпатичних бруталів
і ще шось зламай, що б подовше попрацював?Папкин ?Дєд,не біси)?Бо зла як чорт)Ручку в дверях вхідних зломала,ключ зломала ??День -піздєнь якийсь)
Як маслом по грудяхДєд,не біси)?


Чого як ???Бо зла як чорт)
Якась ти апасная ?Ручку в дверях вхідних зломала,ключ зломала ??День -піздєнь якийсь)
Це вони на картинках брутали)А в житті обичні синяки)?Неділя,всі в гаyно)то викличи чоловіка на час?отих симпатичних бруталів
і ще шось зламай, що б подовше попрацював?
Бох в помащДід, ти на пенсії, шо тобі робить, лежать та цигарку тянуть, а молоді треба працювать

А чого, заклинило? Чи просто рукожопік?


?Це вони на картинках брутали)А в житті обичні синяки)?Неділя,всі в гаyно)
?Бох в помащ
![]()
А де красіві ділись?