Prostomariia
Only read
- Реєстрація
- 28 Кві 2020
- Дописи
- 19596
- Реакції
- 42697
- Бали
- 3765
Prostomariia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Та ти і нік писать не вмієш?що про фото казать)@DIVULYA,Людка, порішай що б в мене фото грузились?
?Я готова йти до них покоївкою в хату, їсти варити ?Все) Сім'я 7 душ)))Наготуй на них)В тиждень 10 тис.приносе)??
Йди гетьТа ти і нік писать не вмієш?що про фото казать)

??????Я готова йти до них покоївкою в хату, їсти варити ?
Йди геть![]()
Хозяйки е мае ?Жінки)????І я серйозно.
?Жінка жінку може обісрать, но коли мужик шось коментує, то йому хана ?жіноча солідарностьХозяйки е мае ?

Хоч Пепі бізнес наламати?))?Я готова йти до них покоївкою в хату, їсти варити ?
?Жінка жінку може обісрать, но коли мужик шось коментує, то йому хана ?жіноча солідарность![]()

Через меня можно договоритьсяDIVULYA, Людка, порішай що б в мене фото грузились?

?Мені також треба їсти ?Хоч Пепі бізнес наламати?))
?І що ти хочеш?
Через меня можно договориться![]()
Контакт установлен ? осталось договориться??Мені також треба їсти ?
?І що ти хочеш?
?Падлючний


Контакт установлен ? осталось договориться?



?Як це, це святе діло?Зроби скрін і загрузиш...
І не мороч людям, те що на Пасху красять
Сільодку мабуть ???А що бере?
Заблоч її)??Хоч Пепі бізнес наламати?))
5 кг вареників і 2 хв часу)Заблоч її)??
Йди забирай)Магазин до 23 працює)?5 кг вареників і 2 хв часу)
Та знаю...?Як це, це святе діло?

Палишся)Внучок)?