Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Я за кило довезу ?
?;)
У нас есть на фирме штрих с кликухой кабриолет?
Он так и сделал?
В мене кум так в Поляндії без досвіду задом здавав і зніс знак з назвою вулиці. Кум дав в перед і подивився по дзеркалам - вроді нічого нема позаду.
Він застряг якимось чином на заді фури а той так пів дня і їздив із знаком :lol::lol::lol:
 
В нас холодно?утром 14 тепла було.Ще регізулю простудиш?
:ahaha::ahaha::ahaha:
У нас тоже прохладно і дощ?але на завтра вроді тепло
поx дощ і поx спека :beach::smoke::cool:

1655562179497.png
 
?;)

В мене кум так в Поляндії без досвіду задом здавав і зніс знак з назвою вулиці. Кум дав в перед і подивився по дзеркалам - вроді нічого нема позаду.
Він застряг якимось чином на заді фури а той так пів дня і їздив із знаком :lol::lol::lol:
Я тож столбы ровнял ? эт норм?
EC514973-A29C-49CD-8F72-B35E70C7F74B.webp

Отака хня малята :pardon:
 
ПЕПА ??, Чорнобривка :медсестра:, хто з клієнтів твоєї продукції переважає - чоловіки чи жінки :rolleyes:
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі