Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Одна жрачка в голові :beee:
F2AE0DFB-82DD-42AD-B626-349073C31B13.webp

:sarcastic:
 
? Та той пісюнчик давно торчить, все ніяк
Ладно)І я по хвастаюсь)???Які в мене цвіточки на балконі)))?
IMG_20220616_202626.jpg
?
Він то да, думаю мало йому місця, стовбур не стоїть сам, тільки під стінкою аби не хилився, і пересаджувати його ціле іспитаніє
 
? Та той пісюнчик давно торчить, все ніяк

?

Він то да, думаю мало йому місця, стовбур не стоїть сам, тільки під стінкою аби не хилився, і пересаджувати його ціле іспитаніє
Він і не встоє.Попробуй глибше чуть пересадити.Щоб укорінився більше.
 
? Та той пісюнчик давно торчить, все ніяк

?

Він то да, думаю мало йому місця, стовбур не стоїть сам, тільки під стінкою аби не хилився, і пересаджувати його ціле іспитаніє
Если сам не стоит то уже конечная ? :pardon:
 
Він і не встоє.Попробуй глибше чуть пересадити.Щоб укорінився більше.
Та як пересажувала не чистила від землі так і поставила, землю досипала та мало для такого велетня,а він росте як на дрожах
Если сам не стоит то уже конечная ? :pardon:
Гілочку підвяжу? стоятиме
 
Та як пересажувала не чистила від землі так і поставила, землю досипала та мало для такого велетня,а він росте як на дрожах
Я тобі про те,що сам кактус засип знизу чуть землею,він в колючках пусте корінці і коренева система стане ширша,і він так стоятиме)
Госпаді, женщіна ? Яка я розумна)???
 
Я тобі про те,що сам кактус засип знизу чуть землею,він в колючках пусте корінці і коренева система стане ширша,і він так стоятиме)
Госпаді, женщіна ? Яка я розумна)???
Та капец прям ?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі