Дід
Читач
- Реєстрація
- 19 Кві 2019
- Дописи
- 59590
- Рішення
- 3
- Реакції
- 139167
- Бали
- 9540
Дід не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
А Валєрка нічого так стараєтьсяВсім добрий ранок!??![]()
![]()
?
на кухню
, зроби каву Храпуну
, до суботи наліпи варенників і зроби блінів якщо є варення.??Prostomariia, Окальцованнана кухню
, зроби каву Храпуну
, до суботи наліпи варенників і зроби блінів якщо є варення.
Дід, не зарано?
Мені вік не дозволяє зволікати ?Дід, не зарано?
Одна жрачка в голові

Звідки в тебе моє фото
Всім здрастє)???![]()
А ти думав тільки в тебе на всіх досьє є?)??Звідки в тебе моє фото
Шо там, горизонт чіст?

