imgood
Читач
- Реєстрація
- 25 Чер 2026
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
imgood не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Маю вже 117 день протермінування, реструктурізацію не дають, погрожують судом, в додатку надходять повідомлення що готуються документи на суд.
Дякую !
- Як довго вони надсилають ці повідомлення про суд ? Умовно вони ще декілька місяців одне і те саме будуть писати чи ні ? Є якісь ознаки того що зараз все ж таки подадуть до суду, можливо якось змінюються повідомлення чи надсилають фінальне попередження ? Хотілось би не перечекати та уникнути цього
- Чи можлива взагалі реструктурізація без фінального рахунку, чи спочатку вони виставляють фінальний рахунок на всю суму, а потім вже можуть зробити реструктуризацію, яка послідовність ? Зараз ще пропонують вийти в графік платежів.
- Наразі досі нараховують 6 відсотків в місяць, чи зупиняють вони нарахування через якийсь час ?
- Дієві засоби змусити їх до лояльних умов ?
Дякую !