Прошу допомоги, що робити с великою заборгованістю Монобанку

  • Автор теми Автор теми imgood
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 0
  • Перегляди Перегляди 48

imgood

Читач
Реєстрація
25 Чер 2026
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
imgood не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Маю вже 117 день протермінування, реструктурізацію не дають, погрожують судом, в додатку надходять повідомлення що готуються документи на суд.

  1. Як довго вони надсилають ці повідомлення про суд ? Умовно вони ще декілька місяців одне і те саме будуть писати чи ні ? Є якісь ознаки того що зараз все ж таки подадуть до суду, можливо якось змінюються повідомлення чи надсилають фінальне попередження ? Хотілось би не перечекати та уникнути цього
  2. Чи можлива взагалі реструктурізація без фінального рахунку, чи спочатку вони виставляють фінальний рахунок на всю суму, а потім вже можуть зробити реструктуризацію, яка послідовність ? Зараз ще пропонують вийти в графік платежів.
  3. Наразі досі нараховують 6 відсотків в місяць, чи зупиняють вони нарахування через якийсь час ?
  4. Дієві засоби змусити їх до лояльних умов ?

Дякую !
 
Назад
Угорі