Nik5999
Читач
- Реєстрація
- 10 Чер 2026
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Nik5999 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора., підкажіть будь ласка з практики, є програний суда та апеляція по абанку, є вп., майна не маю., взагалі нічого немаю і не працюю, з банку дзвонять як і дзвонили, кажуть платити треба банку, а не виконавцю, кажу їм що хочу закрити за тіло, чи буду платити виконавцю по дві копійки до кінця життя., підкажіть які шанси закрити за тіло? Дякую