Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
ПЕПА ??, Чорнобривка :медсестра:поняла:rolleyes:
 
ПЕПА ??, Чорнобривка :медсестра:поняла:rolleyes:
:sarcastic: я не поняла, ти чого тут ошиваєшся:girl_devil:на роботу бистро
 
:oops::blum1:

:rolleyes:25то ще не холодно, в нас вітряно
15... зранку було взагалі 13. І вітер з дощем як восени в жовтні... шото не те з калєндаріком :rolleyes::oops:
:rolleyes:кості не ломе на погоду?:sarcastic:
А тобі ото аби позубоскалити :(
Ніт.
Але крижі болять :lol:
 
Рано ще :smoke:пізніше піду. Тебе :грудь:чекати в Польщі в цьому році чи ні :rolleyes:
 
15... зранку було взагалі 13. І вітер з дощем як восени в жовтні... шото не те з калєндаріком :rolleyes::oops:
:rolleyes:господи цим дідам не вгодиш, то жарко то холодно..доставай підштанники тоді:sarcastic:
А тобі ото аби позубоскалити :(
Ніт.
Але крижі болять :lol:
:sarcastic:
Рано ще :smoke:пізніше піду. Тебе :грудь:чекати в Польщі в цьому році чи ні :rolleyes:
Десь у мене дівся той смайл що дає підзатильники. Пока Храпун не виганяє, буду сидіти:blum1:
 
13 июля

Праздники сегодня​

  • Международный день купания нагишом
  • День поиска за углом
  • Международный день головоломки
  • День картофеля-фри
  • День фасоли с сосисками
  • День гормона
  • День встречи с прекрасным
  • День танцев с привидениями
  • День охраны родителей от детей
  • Праздник подлиз
  • День благодарности коровам

Яке свято 13 липня

Сьогодні у світі відзначають незвичне, але приємне свято — День музики в перукарнях.
 
13 июля

Праздники сегодня​

  • Международный день купания нагишом
  • День поиска за углом
  • Международный день головоломки
  • День картофеля-фри
  • День фасоли с сосисками
  • День гормона
  • День встречи с прекрасным
  • День танцев с привидениями
  • День охраны родителей от детей
  • Праздник подлиз
  • День благодарности коровам

Яке свято 13 липня

Сьогодні у світі відзначають незвичне, але приємне свято — День музики в перукарнях.
Ну і свята???
 
:rolleyes:що смішного дід, там свято, купання голяком..Людка відкоментила, логічне питання :blum1:
Я бачив що твоя Людка відкоментила... тільки не зрозумів чого саме ти про купання голяком :rolleyes:?
Мабуть то щось особисте :lol:
 
Всім доброго ранку!??
05565.gif

В нас сонечко,урааа!:очки:
 
Вы шо на работу ходить начали:rolleyes:?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі