Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Скотыняка така:rolleyes:... казав не вдівати святкову шпідницю?
:rolleyes:думаю не дуже страшно коли я по бистрому вискочу в магаз в майці без лівчика:sarcastic:
Ващє нє вапрос. Можеш навіть грошей не брати :mosking:
 
:rolleyes:в мене в сім'ї 3дітей, я донашувала все, може навіть ту шапочку:beee:
Головне не вдягай отой купальнік твоєї тітки :mosking::lol:
Тож не в трусах іти??
Звісно! Ти шо!
Без :lol::lol:
?Храпун на мене погано впливає, треба фітнес
Лиш не перепутай фітнес з вправами з холодильником )))
?звісно генетика то моє все, але треба трохи спорту
:попкорн::попкорн::попкорн:
 
Головне не вдягай отой купальнік твоєї тітки :mosking::lol:

Звісно! Ти шо!
Без :lol::lol:

Лиш не перепутай фітнес з вправами з холодильником )))
Можна перетягувати холодильник з одного кутка в інший?:sarcastic:...фітнес
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі