Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
На добраніч ?
 
ПЕПА ??, Чорнобривка :медсестра:
Ти не товста, а гарна дівка. Трохи характер паскудний', але то самозахист. Гарних вихідних :good:.p.s тебе:медсестра:є за що злапати, не те що деяких :mamba::очки:

Не роба :punish:. Ніц не робиш,що чекаєш :rolleyes:. Якщо в Україні получаєш менше 10 000,то закордон :жена:. Доки годна, щось робити :girl_devil:

Праздники 8 июля​

  • День семьи, любви и верности
  • Всемирный день борьбы с аллергией
  • День без драматизма
  • День обнаруженных заначек
  • День общения со вселенной
  • Всемирный день разоблачений
  • День шоколада с миндалем
  • День семьи – Украина
  • День свободного ветра в крыльях
  • День хранения тайны
  • День гадания на кофейной гуще
  • День душевной гигиены
  • День говоруна
  • День постройки Пугало
  • День бодиарта
Протестанка :злая:. Доки москальскою :bad:будеш писати :rolleyes:. Бо, не витримаю і дизлайки почну ліпити. Почула :punish:нє:rolleyes:.
Бобрий вечір. Хто там шпеціаліст по Вінницькій шаурмі? Де краща?
Бо щось не можу через пошук знайти...
Працювати, і то :punish:добре, бо Свобода :thank_you:слідкує:to_keep_order:. Їсти можно в АТБ купити.???☕?
Prostomariia, Окальцованна :mamba:будь стриманнішою, добре :rolleyes:
 
Останнє редагування:
ПЕПА ??, Чорнобривка :медсестра:
Ти не товста, а гарна дівка. Трохи характер паскудний', але то самозахист. Гарних вихідних :good:.p.s тебе:медсестра:є за що злапати, не те що деяких :mamba::очки:


Не роба :punish:. Ніц не робиш,що чекаєш :rolleyes:. Якщо в Україні получаєш менше 10 000,то закордон :жена:. Доки годна, щось робити :girl_devil:

Протестанка :злая:. Доки москальскою :bad:будеш писати :rolleyes:. Бо, не витримаю і дизлайки почну ліпити. Почула :punish:нє:rolleyes:.

Працювати, і то :punish:добре, бо Свобода :thank_you:слідкує:to_keep_order:. Їсти можно в АТБ купити.???☕?
Prostomariia, Окальцованна :mamba:будь стриманнішою, добре :rolleyes:
:rolleyes::sarcastic:феєричне повернення
Свобода диви що показую:f*ck:
 
Всім добрий ранок!:очки:??
05565.gif
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі