Prostomariia
Only read
- Реєстрація
- 28 Кві 2020
- Дописи
- 19596
- Реакції
- 42697
- Бали
- 3765
Prostomariia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Шо скушно адінокому предпреніматєлю)???
Шо скушно адінокому предпреніматєлю)???
?
Чим забавляєшся?уже Ніт, знайшла собі забаву?
Серіал дивлюсь, турецький ?Чим забавляєшся?
Кажи який.Тож буду дивитись.Скучно шото)Серіал дивлюсь, турецький ?
Кажи який.Тож буду дивитись.Скучно шото)
Не дивилась.Але гляну.та ти мабуть дивилась, називається "никто не знает"2години 1серія
Вчора був дощ.Сьогодні похолодало.Але сухо.Щеб дощу не завадило.Все таке засохле,страшне.А так хоч по оживає трохи.Як у вас погода?
Бо в нас похолодало і дощик.
Вчора звечера почала температура понижатись, а сьогодні дообіду дощ, хоч дихати стало легшеЯк у вас погода?
Бо в нас похолодало і дощик.
Хелоу чикаПривіт сонята
Гарного нам всім дня ?
Fox ep tvoyв тебе що літні канікули від форума почалися?
ану бистро в сім'ю


? і де ти був? Я вже і телєгу написала, скоро 15число, я ж турбуюсь??Хелоу чика
Всем драсте
Че вы тут?
І знову здрасті
![]()

Были движухи? і де ти був? Я вже і телєгу написала, скоро 15число, я ж турбуюсь??
![]()
Были движухи
Так я и появился бо ты меня больше любишь к 15![]()
нітВ смысле

В смысле![]()
ходи потіскаю рижман