Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Всім добрий ранок!??
05565.gif
 
В мене вихідний, а на вулиці дощ ? прийдеться щось їсти готувати, так би кудись мотанула у справах
 
Останнє редагування:
А у меня плюс 500 и я ненавижу солнце ?
:hahah:
В синагогу пойдет видать ? :pardon:
:медсестра:
Людка?, єслі Валєрка після таких блюд не носитиме тебе на руках, я точно підстрижу йому кінці?
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі