Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Сьогодні розказали.
(Простіть дами)
Пізнав, Адам з Євою радість сеkсу...
Приходе Бог, а Адам сам сидить.
Бог:
- А де Єва?
Адам:
- Пішла в річку, підмитись...
Бог:
- Блііін... Тепер, я рибу, ніколи від цього запаху не позбавлю...
 
Хлопи голодні, все пельменями та варениками міряють?голодненькі холостяки та кабінщики, ну дід чого в тих рядах ??
С - солідарність ? ? ?
Дьоснами м'ясо смоктати,сильно не наїсися)?
В мене "м'ясорубка" поруч :blum1::blum1::blum1:
 
Сьогодні розказали.
(Простіть дами)
Пізнав, Адам з Євою радість сеkсу...
Приходе Бог, а Адам сам сидить.
Бог:
- А де Єва?
Адам:
- Пішла в річку, підмитись...
Бог:
- Блііін... Тепер, я рибу, ніколи від цього запаху не позбавлю...
?
 
Ти хоч не уявила)?
? Думаю які самовпевнені хлопи, жінки по 2чі ванній купаються, а вони щось там ще за рибу кажуть
Підвисла система?
?
Добре що то було до того
Нормальний розмір?а не хрестик на тілі)?
:hahah:ще прищик скажи
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі