Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
І скільки лошадіних сил маєш?може мені й не підійде ?

?Ага, іменно так
Думаешь не справишься ? ?
Звісно, завуаліровано відповідаю, подвійна гра? коли фліртуєш на грані і ніби про інше говориш?
Страшна?
 
?Ніт, тебе я звала б пузатийдід
У Пепи фсьо запечатано)))?
Уже не відіжметься)
Попав в сєті?
Дід пам'ятає 180сек ?:lol::lol:
Дід не заздрь, 180*3 не так вже й мало
Шухєр? Свобода йде
 
Останнє редагування:
ПЕПА ??, Чорнобривка :медсестра: працювати :жена:
Prostomariia, Окальцованна :mamba:на кухню :жена:їсти готувати
DIVULYA, Алмазік :очки:погладити :жена:свою пухнасту кіску
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі