Дід
Читач
- Реєстрація
- 19 Кві 2019
- Дописи
- 59590
- Рішення
- 3
- Реакції
- 139167
- Бали
- 9540
Дід не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Неа)@Admin можна в знакомствах убрать цих ананімів?
? не будутьТа нічого. Коли фото красівого загара з полосочкамибудуть ?
![]()
Йому більш подобається без купальника)))?

?І де мені взять того лицаря
Мы тебя найдём древняя



Палишься![]()
Драсте![]()

Кажи шо там?І де мені взять того лицаря
Вообще ср*ка какаято? запуталсяПалишься![]()

Ну і не нада

Мы тебя найдём древняя![]()

Шо за сміхуйочки?)?
?Коня маєш?Кажи шо там?
?Ти ще тутШо за сміхуйочки?)?
Взагалі все так анонімно, що нічого не понятноНу і не нада![]()

Е жеребчик ??Коня маєш?
Е жеребчик ?
Скакун ещё тотобкатаний надіюсь

Мені він потрібен ?не надовго, буквально на сьогодні, бо святоСкакун ещё тот![]()
Как же я без негоМені він потрібен ?не надовго, буквально на сьогодні, бо свято

