• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
IMG_20220927_062558.jpg
???????
Здрастє ледарі))??
 
Я так розумію це твоє звичне вітання на роботі ???
Шо:rolleyes: так и живу:smile60:
Вон узнал шо яйца по 8 злотых в Поляндии а дома по полтосу,а у тебя какие достижения :sarcastic:
І півас галімий по сотні :hahah::hahah:
Лєпота ?
 
Добрый вечер!
У нас 3 дня тихо было, вчера прилетело, некоторые районы без света
 
Шо:rolleyes: так и живу:smile60:
Вон узнал шо яйца по 8 злотых в Поляндии а дома по полтосу,а у тебя какие достижения :sarcastic:
Ніяких))Все стабільно))☺️
Я так розумію це твоє звичне вітання на роботі ???
Ну типу того))?І ще питаю як заходжу,що сьогодні зламали))?
 
Нєа:sarcastic:
Ми самі с усамі?
Ага,це зараз сміємось)
Я як в квітні зайшла в маркети,і ті що я беру на 120 л,брала по 28 грн,а вони 150?я тож сміялась))):sarcastic:
Шо ящик купила)))
По 60 грн?)Чула,но не бачила))?
 
Холодно в квартире, сын работает, с сегодня в магазине сказали снова обязательно носить сотрудникам маски
звонили ШГ, интересовались почему я не работаю, ведь в Харькове 918 вакансий есть
Ага,це зараз сміємось)
Я як в квітні зайшла в маркети,і ті що я беру на 120 л,брала по 28 грн,а вони 150?я тож сміялась))):sarcastic:
Шо ящик купила)))

По 60 грн?)Чула,но не бачила))?
у нас гречка около 75
 
Холодно в квартире, сын работает, с сегодня в магазине сказали снова обязательно носить сотрудникам маски
звонили ШГ, интересовались почему я не работаю, ведь в Харькове 918 вакансий есть
От же ж кончені. Господи прости)Нащо ти з ними спілкуєшся?
Холодно в квартире, сын работает, с сегодня в магазине сказали снова обязательно носить сотрудникам маски
звонили ШГ, интересовались почему я не работаю, ведь в Харькове 918 вакансий есть

у нас гречка около 75
Говорять що в нас 60-65)Я її не люблю,то мені хоч по 500.)
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу