Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
:вай:

Знайшов : як ти і просила, дешевий ???

1657393541610.png


Фаршируй на здоров'я :lol:
:sarcastic:от дід, викрутився
 
Добраніч :lazy::lazy::lazy::lazy::lazy:
 
?Вперше цю групу в Києві на день міста почула, після того вони є завжди є в моєму плейлисті
На добраніч малята:ангел:
Окальцованна :mamba:храпуна:bb:немає сьогодні. Волосся розпущені, вже три рази до холодильника в одних труселях бігала. Серіал дивишся чи що :rolleyes:
?Вперше цю групу в Києві на день міста почула, після того вони є завжди є в моєму плейлисті
На добраніч малята:ангел:
Окальцованна :mamba:храпуна:bb:немає сьогодні. Волосся розпущені, вже три рази до холодильника в одних труселях бігала. Серіал дивишся чи що :rolleyes:
 
А де це мій сусід пропав??
Adios ??
Привєтосіки :ангел:Так совпало, що забібали месанжери, чатіки, інтернети в целом со своей хуjовой лєнтой новостєй, і с другой сторони не до цього було.. зараз більш менш все ок, а так то радий наканєц то завітать сюди знову:)
 
Окальцованна :mamba:храпуна:bb:немає сьогодні. Волосся розпущені, вже три рази до холодильника в одних труселях бігала. Серіал дивишся чи що :rolleyes:

Окальцованна :mamba:храпуна:bb:немає сьогодні. Волосся розпущені, вже три рази до холодильника в одних труселях бігала. Серіал дивишся чи що :rolleyes:
:sarcastic:звідки ти все знаєш
 
Привєтосіки :ангел:Так совпало, що забібали месанжери, чатіки, інтернети в целом со своей хуjовой лєнтой новостєй, і с другой сторони не до цього було.. зараз більш менш все ок, а так то радий наканєц то завітать сюди знову:)
Буває.)Добре що все наладилось:)
Всім добрий ранок ❤️
 
Всім доброго ранку!:очки:??
05565.gif

І гарного вихідного!:)
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі