Prostomariia
Only read
- Реєстрація
- 28 Кві 2020
- Дописи
- 19596
- Реакції
- 42697
- Бали
- 3765
Prostomariia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
? а кому неспиться ? Марії . Отоще мені соні 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.

Шото ти цього разу довго спала? а кому неспиться ? Марії . Отоще мені соні![]()
?Гормони мабуть ?
або святкує іменини з утра пораньше)Гормони мабуть ?
Ти теж вже святкуєш?або святкує іменини з утра пораньше)
неа.. та й іменини Івана +/- 70 разів на рік, ну ти поняла)Ти теж вже святкуєш?
Інколи можна ?неа.. та й іменини Івана +/- 70 разів на рік, ну ти поняла)
Хтозна
?Діду, не бісиШото ти цього разу довго спала?
Гормони мабуть ?
Все добре?Хтозна
або святкує іменини з утра пораньше)

?Не виспаласьВсе добре?
Зануда?Діду, не біси

О_о я не прогадав)
О_о я не прогадав)

Прикордонні території страждають, у нас +-спокійноProstomariia, шо там у вас з обстановкою ? Читав що підарашкі знов мінометами крили ...
дякуюІменинники,з святом )?

?
?
Чебурашка, як ти там?
працювати і то
добре.Морозиво сьогодні можеш придбати собі