Знакомство,,forever,,

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Ще все попереду?
Всі опіки ще попереду ?
Не вмієш ти відриватись ???
А ти що, пузо попік уже?
Шо там,седня на пляж кто-то идет :rolleyes: ?
Ти?
Дід тебе з твоїми перекусами видно навіть заанонімірованим
Ясен красен :rolleyes: Буся не дала пропустить вспышку?
:rolleyes:якшо так її і не нарісуєш, ато не пропустила?
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі